| AllexTheWolf a întrebat:

Duminica noapte am visat o fata de la mine din clasa, si in vis am primit un mesaj de la ea cu "te iubesc". Si ieri i-am spus ca am visat-o si si-a dat seama ca o plac...si asa si e si am inceput sa simt ceva pentru ea si nu stiu cum sa ii spun, ma puteti ajuta?!

19 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Petrece mai mult timp cu ea, vorbeste cu ea, intreab-o de una, de alta, fii atent la ea si cu ea. Cand terminati orele condu-o o bucata de drum, eventual propune-i sa faceti ceva, sa mergeti la un suc sau prajitura.

| Zenithf a răspuns (pentru Zenithf):

Cand am zis sa-i propui sa faceti ceva m-am referit sa mergeti impreuna prin parc, sau vizitati un magazin, o cofetarie, sa mergeti la un film, ceva de genul asta, ca nu stiu ce altceva se mai putea intelege: "hai mergem la suc, facem ceva?"...hee hee

| AllexTheWolf explică (pentru Zenithf):

Da, dar pe timpu asta nu prea merge, poate atunci in saptamana altfel cand am mult timp si sper sa fie si mai cald, mersi de raspunswinking

| Azµre a răspuns:

Trezește-te e un vis! Spune-i direct că o placi!

| Nolifenodeath a răspuns:

Wolf cati ani ai?
Si daca doar ai visat cu ea asta nu inseamna ca incepi sa simnti ceva pentru ea ai grija sa nu iti incurci sentimentele happy

| AllexTheWolf explică (pentru Nolifenodeath):

Imi placea de ea de mai de mult, dar nu stiam cum sa ii spun, plus ca mai imi placea de una. Acum sa vad ca e concurenta, ca azi era singura in banca si se muta unu cu ea si in pauza o intrebai daca sta cu mine in banca si zisa sa ma duc eu la ea si ii zisa aluia sa se mute si ala cred ca se oftica, ca statui mai mult cu ea, si ala zisa ca ma lasa sa stau decat la geografie si mate, si dupa muzica ( facem in cabinet) avem franceza si la franceza nu mai stau cu ea, si dupa muzica stiam ca trebuie sa ma mut si face la mine: noi vb cv la care eu: Ba da esti sub orice critica! Ma mai bati mult la cap si tot nu ma mutai, si vine unu la mine: Ba, ce ii faksi aluia ca fierbe de nervi face la mine: Indragostitu p***. Si eu: Ofticat, d-aia nu mai ploua. Si mai vb cu ea, acum sa vad ca nu crede cateva chestii despre mine si vrea sa vb cu cel mai bun prieten al meu ca sa stie cv, nu stiu ce vrea. App am 13, aproape 14 happy

| Nolifenodeath a răspuns (pentru AllexTheWolf):

Pe scurt ca nu mai inteles, de ce nu incerti sa te combini cu aia de care iti place mai mult?

| AllexTheWolf explică (pentru Nolifenodeath):

Pai de asta imi place mai mult, cealalta e o panarama si nu meritawinking

| Nolifenodeath a răspuns (pentru AllexTheWolf):

De care alex ca nu prea am inteles sincer deci ea te-a respins sau ce?
Tu nu trebuie sa te ei dupa gura lu alti daca esti sunt gelosi si daca fata vrea sa stea cu tine in banca sa stea tu nu trebuie sa mergi ba la una ba la alta.
Daca ea merge si face asa intreaabo ca ce face nu mai sta cu tine prefata unpic trist asa si cand vezi ca ea te baga in seama incepi sa zambesti putin si tot asa sa o faci sa se indragosteasca de tine.

| Zenithf a răspuns (pentru AllexTheWolf):

Tu o faci pe ailalta panarama, dar mie mi se pare dimpotriva, ca asta dupa care iti curge saliva va canta sa ansati cum vrea ea.
Pai in cazul asta, singura solutie ii sa nu-i mai dai atentie, ca sa nu i se urce la cap, si sa-ti vezi tu de-ale tale. Da-i un pic de atentie panaramei (de ce i-oi fi zicand asa), si vezi ca pui jar in capul "printesei".
Poate panarama nici nu-i asa, ci voi o credeti asa?

| AllexTheWolf explică (pentru Zenithf):

Panarama: M-a respins de doua ori, si ii place sa stea cu aia cu bmw-uri, iphone-uri si plus sa o vezi cum se imbraca la scoala, dupa ce ca ma cunoaste destul de bine pentru ea nu exist. Se uita o data la mine si a inceput sa zambeasca, nu stiu ce a fost aia, da ma rog. Oricum nu cred ca mai conteaza cu asta din clasa pentru ca tatal ei vrea sa o mute la alta scoala, acum sa vad daca o muta.

| AllexTheWolf explică (pentru Nolifenodeath):

"Panarama"m-a respins de doua ori...nu stiu de ce, poate ca nu am si eu bmw, ba am, da'e la tata in Spania si am si telefon, da nu asta conteaza, mai bine sa ma respinga decat sa stea cu mine pentru bani. Oricum pe fata din clasa vrea sa o mute tatal ei la alta scoala, poate chiar in Italia, acum sa vad daca o muta.

| Nolifenodeath a răspuns (pentru AllexTheWolf):

Pai daca o muta nu ai ce sa faci asta este si la pana**** aia poti sa ii faci fel stii vorba aia roata se intoare daca nu se intoarce o intorc eu si daca este gen de fata care numa cu bmw si alte fite poti sa te stergi cu ea la p*** cand o sa cresti o sa vezi care este treaba cu fufele astea care umbla dupa...
Na ce sa si spun noroc in gasirea persoanei iubite si daca nu o muta pe fata la alta scoala sau in Italia iti doresc succes.
Fi mandru ca esti baiat.

| AllexTheWolf explică (pentru Nolifenodeath):

Mersi la fel. Sunt foarte mandru ca sunt baiat, ii multumesc lui Dumnezeu pentru ca m-a ocrotit de toate fufele. Acum sa vad, Mult noroc!winking

| Nolifenodeath a răspuns (pentru AllexTheWolf):

Vezi ca se poate si asa.

| skrillex79 a răspuns:

E grava treaba thinking cum le cheama pe cele doua fete?

| AllexTheWolf explică (pentru skrillex79):

Nu mai conteaza, dar am realizat ceva foarte important: in iubire sa nu crezi niciodata. Forever Alone scrie pe mine. I just want to be alone, and never, no never will I be unhappy alone! Iubirea e o mare porcarie, si unii din prietenii meu incep sa ma enerveze cu relatiile lor, gen: " a ce bine e sa iubesti: ca nu stiu ce, ca aia si ailalta, ca dregi ca faci...

| skrillex79 a răspuns (pentru AllexTheWolf):

Daca zici ca fata pe care o iubesti e materialista...imi pare rau da nu o sa te iubeasca cu adevarat.Asa sunt unele fete..Incearca sa te gandesti la alta.Multa bafta si noroc in continuare! happy

| AllexTheWolf explică (pentru skrillex79):

Nici nu vreau sa ma iubeasca si nici nu-mi pasa daca ma voi ma indragosti, daca da bine, daca nu si mai bine, nu-mi pasa.