| faranumeeeee a întrebat:

Salut Tpuu! Prima intrebare pe care o pun aici va rog sa luați in serios situația, si fara glume penibile, dau funda!
Pe scurt aseara cand am parcat masina ma uitam sa vad daca se inchide si uitându-mă la masina nu am fost atent si am dat de un cos de gunoi. lovindu-mă in penis (bine ca nu mai jos) o durere super naspaa dar suportabila de abia am putut sa mai merg, acum am jumatate de penis vânăt… si un pic umflat, ma doare mereu cand merg. Înafara de ghiață ce sa mai pun, sau ce sa fac in situația asta, alte soluții in afara de medic?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca penisul este vanat, fugi de urgenta la spital, ca s-ar putea pana maine sa ti se umfle de tot, sa se invinteasca si medicii sa nu ti-l mai poata salva.

| mihai69 a răspuns:

Tot la medic o să ajungi.
Un Nurofen poate să ajute, dar mergi la medic!

| Anonimboy111 a răspuns:

Salut, ia ceva pentru durere si maseaza te usor acolo cu o crema sau ceva, daca inca te doare trebuie sa te duci la medic.