| SyMoNyKa_7276 a întrebat:

Buna TPU as avea si eu ceva de spus si sper ca ma puteti ajuta.

Eu am un prieten si il iubesc mult si mi-a spus ca si el ma iubeste pe mine dar ieri trebuia sa merg la el la meci si n-am putut sa ajung. Iam trimis multe mesaje si l-am si sunat dar nu-mi raspunde deloc nu stiu ce sa mai fac sa-mi raspunda. El de obicei nu era o ora in care sa nu imi trimita mesaje iar acum de ieri nimic nici un semn de viata i-am trimis o suta de mesaje sa ma ierte si ca imi pare rau dar nimic mi-e frica ca nu mai vrea sa fim impreuna nu stiu ce ii cu el vreau sa-mi dau seama sa imi raspunda la telefon macar la mesaj. Var rog din toata inima am mare nevoie simt ca mor ajutati-ma.

Va'm pupat

Răspuns Câştigător
| sunita666 a răspuns:

Poii daca cu adevarat te iubeste te iarta. sa numai insistii asa de mult. daca te iubestee te iarta ca doar nu la.i inselat sau ceva ma rau la urma urmeii. era doar un meci. asa ca daca nu t iarta incearca sa il uiti :*.

6 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

-.- tu crezi ca daca EL te iubeste se desparte de tine dintr-un motiv asa prostesc:-J bullshit cred ca esti prea paranoica tu!

| Musique a răspuns:

Eu zic sa nul mai stersezi, probabil si el a avut o treaba...la fel ca si tine, si nu a putut sa-ti raspunda. oh go on

| Anablondyi a răspuns:

Mai faze din astea cu telefonu.pff e chiar greu sa rezolvi thinking nu te panica fi linistita ca lucrurile o sa mearga pe calea cea buna. uite. poate nu avea chef sa vb cu tine pentru ca ii era rau laughingsau altceva...nu insista asa mult pentru ca niciunui baiat nu ii palce sa fie tocat pe creieri. crede-mawinkingwinking asteapta paan o sa te sune el :* bafta

aa PS : scuze ca iti zic dar nici un baiat nu iubeste o fatawinking asta se intampla pe la 20 30 de ani sa iubeasca baiatul fata dar din pacate invers se poate ...cu vrajelile astea orice baietel isi atrage fetita, deci sa nu mai creziwinking iti spun din PROPRIILE EXPERIENTE.toti sunt la fel:-J COPII MICI

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu il mai stresa atata.Lasa-l sa respire. Poate are treaba sau ceva ce il retine, dar nu te ingrijora, odata si odata tot o sa iti raspunda.Si mai incet cu mesajele, ofera-i putina libertate.

| MIAUmiau99 a răspuns:

1. S-ar putea sa te insele pe la spate 2.Iti pregateste o surpriza. Daca nu e nici una trebuie sa te duci la el acasa sa stabiliti lucrurile

| Valentinboy1 a răspuns:

Gandeste pozitiv... poate a pierdut telefonul happy sau i-au luat parinti tlul pentru ca nu au facut ceea ce a zis iei... nu stiu gandeste si u pozitiv tongue