| anonim_4396 a întrebat:

Am avut o partidă în care am pătruns foarte puțin, eram uscat si a durat câteva secunde, atingeri în mare parte, ea fiind cu câteva zile după ovulație.
Ar trebui să ne facem griji?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Risc de sarcina exista, odata ce a fost sex neprotejat inca in perioada fertila, fiindca nbimeni nu stie cu exactitate cand debuteaza ovulatia si ovulul poate fi fertilinca 48 de ore, pacat in schimb ca ai violat fata si nu a avut saraca nici o placere, la asa sex patetic.
Sexul uscat este atunci cand baiatul nu-si da nici un pic de interes sa excite fata, sa-i faca un preludiu si sa-i obtina placere, fiindca vaginul nu mmai asa se umezeste, practic este sex dureros si urat de toate fetele si femeile.

| dullcat a răspuns:

Buna.Hai sa zicem ca probabil nu, nu cred, de data aceasta...Dar daca acum nu se intampla nimic, pe viitor e foarte probabil sa nu mai fiti in garda si sa ajungeti in aceeasi situatie, sa ziceti ca e ok, sunteti safe, cand de fapt nu, e posibil sa vi se termine norocul.Voi faceti cum doriti, desigur, dar eu tot incerc sa subliniez importanta protectiei in timpul sexului pe aici.

| Emilian65 a răspuns:

Actul sexual având loc la câteva zile după ciclul menstrual și dacă ai ejaculat în ea, este posibil sa rămână gravida.