| anonim_4396 a întrebat:

Voi dati vreo importanta viselor?

Am avut doua vise ciudate dar lucide

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am avut vise care m-au facut sa realizez ca imi doresc mult ceva.
Dar nu cred in interpretari SF/religioase/astrologice, visele sunt creatiile mintii mele. Cand voi invata ceva ce nu stiam, in timpul unui vis, atunci am sa dau pomana PSD-istilor "de sufletul mortilor din vis", si voi citi horoscopul.

| SilentRain a răspuns:

Da, dar nu tot timpul, în generală nu prea visez sau nu mi le amintesc
Cand visez înseamnă că subconștientul meu vrea sa imi vorbească

| Justme1997 a răspuns:

Le dau importanta doar in sensul de "poate ar trebui sa o las mai moale cu filmele de groaza".

| TristanTzara a răspuns:

Ca în cazul tau: Numai după LSD laughing

| RAY a răspuns (pentru TristanTzara):

Din pacate cea care imi furniza droguri s-a suparat ieri pe mine ca cica de ce stau asa mult pe TPU