| MashoChin82 a întrebat:

Salut TPU! Cred că toți ne am făcut la un moment dat un cont fake sau mai știu eu ce, Cine poate sa mi de a un cont de Facebook pe care nu l mai folosește, cu cât mai multe conturi cu atât mai bine, îmi trebuie pentru promocode la un joc.Dau FUNDA!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai generaliza, ca nu-i adevarat!
Un om cinstit si serios nu si-a facut niciodata mai multe conturi, ca nu trebuie sa se ascunda si sa scrie procarii sau sa trimta invitatii porcose fetelor, ori sa-i fie rusine de ce publica pe contul personal.

Vezi ca poti sa-ti faci cate conturi doresti pe FB daca ai varsta legala si un numar de telefon, pentru asta nefiind nevoie sa ceri altora sa-ti dea ceva pe gratis sau pe munca lor.