| Scotianca a întrebat:

Imi poate recomanda cineva siteuri romanesti similare cu OLX?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu'ș'ce ai cu olx de nu-ți place dar... mă rog, vezi ce oferă ăsta de ex

https://www.publi24.ro

| Scotianca explică (pentru sierra1):

Nu am nimic cu OLX mi se pare un site genial dar caut un produs care nu il gasesc la ei si vreiam sa stiu daca mai exista si alte siteuri similare.

| Hyperion7 a răspuns:

Publi24,la jumate, Okazii, dar cel mai bun este olx, din punctul meu de vedere.
Livrarea este ieftina și include și verificare+că au promoții când transportul este gratuit, deci da