| anonim_4396 a întrebat:

De ce imi simt piciorul drept diferit fata de cel stang? Parca e mai umflat si mai scurt/lung, nu stiu exact ce simt. ideea e ca unul dintre ele ajunge mai repede pe asfalt decat celalalt atunci cand merg, si merg ca un handicapat. si o iau si intr-o parte, am observat ca daca bag mainile in buzunar nu mai e asa de evident. si nu stiu daca are legatura, dar si umarul drept e un pic mai jos decat cel stang. am fost la medic si a spus ca as avea un pic de scolioza, m-a dus la radiografie si mi-a iesit coloana dreapta. Ce as putea avea atunci?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Nicu20005 a răspuns:

Ai un picior mai scurt și unul mai lung, mai cunosc cazuri. stai liniștit oricum nu e așa de evident pe cum crezi tu, nu mergi că un "handicapat".