| trinkets a întrebat:

Știe cineva un psihiatru de adulți bun în Brașov sau a fost cineva la Batranu Horia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| KovacsB a răspuns:

Du-te la un preot si împuiei capul cu toate probleme tale.
Nu costa nimic si are acelasi efect.

| trinkets explică (pentru KovacsB):

Eu te întreb unde găsesc o pâine și tu mă trimiți la raionul de brânzeturi, am înțeles laughing apropo, dacă ar fi să ai o boală fizică nasoală, tot la preot te duci, nu?

| KovacsB a răspuns (pentru trinkets):

Nu ai inteles ideea, hai s-o lasam balta.Niciun psihiatru din lume nu poate sa rezolve ce mama natura a uitat sa-ti dea.