| Boss_Marian_1996_CoKh a întrebat:

TPU am un prieten care a facut sex cu un baiat el spune ca e ejaculat in el poate cumva sa rămână insarcinat?????

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un barbat nu poate ramane insarcinat, dar poate lua HIV(SIDA) si alte boli cu transmitere sexuala.
O alta marea problema este ca, de acum inainte, va face treaba mare pe el, ca are poponetul rupt.

| corbulalbrosu a răspuns:

Intr-o alta lume, de pe o alta planeta... mai stii? rolling on the floor

| Boss_Marian_1996_CoKh explică (pentru corbulalbrosu):

A fost o farsa

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Boss_Marian_1996_CoKh):

Chiar si daca nivelul tau de inteligentei are valoarea unui IQ infim si in acel caz ar fi trebuit sa-ti dai seama ca raspunsul este unul... ironic. rolling on the floor

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Andreeush a răspuns:

Serios? Oare e posibil asa ceva?
Nu stiu cum pun unii asemene intrebari!?

| Boss_Marian_1996_CoKh explică (pentru Andreeush):

Am scris la vrajeala am pierdut un pariu gata

| Furnicuta000 a răspuns:

Razi tu, dar poate avanseaza medicina si o sa se poata in viitor.