| Anonimboy111 a întrebat:

Salut baieti, voi cand iesiti afara mereu va luati boxeri sau fara, cum e mai bine?

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu frate, slip mulat

| Anonimboy111 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Bravo troll ule, ma mic cum tie nu ti inchide contul si la altii care pune intrebari normale il inchide

| darrio2007 a răspuns (pentru Anonimboy111):

Si intrebarea ta ti se pare relevantă?

| darrio2007 a răspuns (pentru Anonimboy111):

Mai troll esti tu decat el, cu unele intrebări.

| Anonimboy111 explică (pentru darrio2007):

Eu intreb de curiozitate, ce va place asa mult la asta cu intrebarile lui puse la misto? si la altii sariti in cap degeaba

| Simpatic a răspuns:

Eu am 'boxeri' cu mine cand merg la scandalwinking -asta era o gluma pentru cei crispati, boxeri= pugilisti
in rest port chilot normal ca marea majoritate happy
dar poti purta si boxeri nu e problema, fiecare cu ale lui, unii se poarta fara lenjerie intima, insa mai interesant este cu zic euwinking
doar in cazul lui cosmina sa poarte tanga invers sa ne creasca adrenalina https://youtu.be/RztAbFxoEP0?feature=shared&t=57

| StoicAnalysis a răspuns:

Cred ca majoritatea poarta mereu boxeri. Ai incercat vreodata sa iesi afara in blugi fara lenjerie intima? Sa vezi acolo distractie.

| Mindfulness a răspuns:

Fiecare sa poarte ce simte și ce ii fac sa se simtă mai confortabil.