| Babyfuckyou a întrebat:

un prieten a facut sex anal cu prietena lui si a terminat in fund adica a ejaculat in fund. si acum se intreaba daca poate sa ramana insarcinata? urgent

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Roo a răspuns:

Da ce ma, exista uter in c*r?

| luck96 a răspuns:

Nici o sansa, spermatozoizii nau cum sa ajunga la ovar...si alte detalii biologice, daca era in vagin alta era soarta insa anal nici o sansa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca sa scurs sperma si prin alte parti e posibil. totul a tinut de igiena de dupa

| Azµre a răspuns:

Nu râmâne însărcinată. Numai confundați anusul cu vaginul! oameni buni!