| AndreiBossul1998 a întrebat:

Sunt casatorit cu un baiat frumusel foc numit Stefan ( eu ii zic Shtefanutz ). El a disparut o luna, nu mai dadeam de el, a fost rapit. Azi a venit acasa ( a reusit sa evadeze ) si mi-au spus ca lau legat de calorifer si lau pocnit cu penisul peste gura, apoi au ejaculat in gura lui. Poate sa ramana insarcinat?

14 răspunsuri:
| iDangerous a răspuns:

Deci, Andrei. Eşti căsătorit cu acest Ştefan? Să înţeleg că eşti gay? Şi dacă e cal de mare, da rămâne însărcinat.

| AikkoxD a răspuns:

Bineînţeles.

| Azµre a răspuns:

Ești retardat, pleacă du-te-n lună!

| h3r a răspuns:

Hello. Răpit de extratereștri?

| Marrythenight a răspuns:

Alt prost.

| Marrythenight a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Nu râdeeee! E plina Romania de prafuiti ca asta.

| Madut a răspuns:

Băietaș ți-aș sugera să iei o carte de gramatică in brațe.

| AndrewAndy a răspuns:

Nu pe bune frate....deci in primul rand te cheama Andrei si esti casatorit cu Stefan....esti gay?
2. esti nascut in 98 deci nu ai mai mult de 15 ani.
3. la ce **** mea te-au uitat? La filme porno nemtesti?
4. nici nu mai ce zice...ori esti idiot...ori tampit ori incerci sa **** neuronii copiilor de 10 ani

| belysa a răspuns:

laughinglaughinglaughingHai ca esti tare, de unde nascocit povestea astalaughing

| ElyNix23 a răspuns:

Dacă voi doi sunteți gay, înseamnă că l-a durut pe Ștefan al tău în cur că l-au pocnit cu penisul peste față.
Naștere fericită, tripleți să aveți!
rolling on the floor

| Anonimeueu a răspuns:

Doare rau prostia? laughing))))

| AdiRoberti a răspuns:

Daca avea carie, si i-a intrat in dinte e posibil sa aiba gemeni.