| MeisterSchnitzel a întrebat:

E normal să mă pun noaptea la birou, rupt de oboseală și nervos, și să fac probleme de geometrie - și chiar probleme destul de complicate - pe bandă rulantă, probleme pe care în timpul zilei de-abia le puteam rezolva?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nu suna prea bine din perspectiva mea, dar daca tu asa functionezi la capacitate maxima, noi cine suntem sa iti spunem ca nu e ok?laughing Ramane de vazut cum asta te va afecta in timp.

| Simpatic a răspuns:

Este normal sau nu? caci aceasta este intrebarea ('Shakespeare rasucit')winking

majoritatea oamenilor nu sunt capabili la ore tarzii sa lucreze... si mai ales cand sunt obositi
tu probabil esti exceptia de la regula, la tine merg toate nucleele procesorului cand esti obosit ...si lucrezi in liniste!

| Lupică27 a răspuns:

Tu ce crezi, ca e? normal ca nu e, dar probabil noaptea nu mai esti distras de alte ganduri si te poti focusa doar pe problema.

| Standt a răspuns:

Dar ce faci toata ziua?

| RedMarr a răspuns:

Nu stiu cum te poate ajuta Noaptea(poate rezolvi 1-2). Daca mai esti si obosit...E bun ca e liniste si doar atat. Ai grija cu activitatea Noaptea, sa nu-ti schimbi programul de somn. Nu e de glumit cu Ritmul Circadian/somn. Incearca sa le programezi/rezolvi pe pachete - in perioade de Liniste, ziua.