| BobTheCat a întrebat:

Care este formatia voastra preferata si de ce? Care este melodia voastra preferata?

8 răspunsuri:
| Ganderoaica a răspuns:

Prettymuch.

| BobTheCat explică (pentru Ganderoaica):

Nu e chiar genul meu, dar ma bucur ca iti place happy

| Madaxo97 a răspuns:

30 second to mars, il ador pe jared leto ❤️? melodia preferata, kings and queens sau "a beautiful lie"

| alexm2004 a răspuns:

Queen, clar. Ar fi dificil să aleg o singură melodie, dar aleg cu multă sinceritate "Bohemian Rhapsody".

| BobTheCat explică (pentru alexm2004):

Ma bucur ca am mai dat de un fan Queen! Si eu as alege tot Bohemian Rhapsody, din motive personale (si pentru ca este o capodopera happy )

| cacapipi6 a răspuns:

Anonim,pacat ca s au destramat acum 18 ani sad