| AnneBre a întrebat:

Care este cantaretul/formatia voastra preferata?big grin

Răspuns Câştigător
| ioanaioana a răspuns:

Formatia mea preferata e pretty reckless(e rock da o ador love struck,mai ales melodia "make me wanna die" :X:X)si cantaretu meu preferat e:de fapt nu stiu laughing -am multi:conectr,andreea balan,andreea banica,dony,puya,alex, rihanna, katy perry etcwinking

12 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nu există cântăreţ/a preferat...toate sunt speciale si preferate in felul lor, fiecare are minim cate o melodie faina...n-ai de ales

| eXtreme21 a răspuns:

Black eyed peas!

| FoarteLetargic a răspuns:

Dragonu` AK47 / Specii

| Danyel a răspuns:

Am mai multi cum ar fi : Alexandra Stan, Inna, Puya. Akcent, Hi-cu

| Asdfasdefta a răspuns:

Pai sunt mai multe formatii. Green Day, Cargo, Metallica, Skillet, Evanescence.
Si imi mai place si Avril Lavigne, Pink.

| AnneBre explică:

Ioanaioana: am ascultat si e super melodiabig grin
tu ai fost singura care m-a facut curioasahee hee

| HubbaBubbaGirl a răspuns:

Formatia mea preferata este Paramore. love struck.

| Angelic13 a răspuns:

Taylor Swift si ca formatie preferata Rise Against. tongue

| GW1521 a răspuns:

Akcent

| AnyaLyzzy a răspuns:

FTisland si SS501

| Dana1793 a răspuns:

Hurts

| alejandro96 a răspuns:

Ok. am mai multi preferati cum ar fi: michael jackson, ac/dc, michael buble, p! nk, metallica s.a.m.dbig grin