| tisulyna1 a întrebat:

Bună!
Aveți vreo metoda de a face bani de acasă fără sa trebuiască sa investesc?
Mi-ar prinde bine un venit în plus

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Trebuie sa te promovezi să înveți, sa faci curs, nu e așa ușor, in orice domeniu trebuie sa banii banii

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Bagi

| Dragobeta a răspuns (pentru RAY):

Hahahaaaaaaaaa, am o prietena care face ca tine. Daca greseste o litera, scrie doar litera gresita. Eu trebuie sa ghicesc unde sa o pun. rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Dragobeta):

Eu am adhd si imi dau seama doar cand iau concerta, noi scriem repede si nu putem fii atenti, nu avem rabdare sa scriem, citim, pentru noi e ca daca ai fii tu inchis intr o camera intunecata si obligat sa citesti, asa e zilnic

| Dragobeta a răspuns (pentru RAY):

Scuze!
Credeam ca faci ca prietena mea. Care, o face din comoditate.

| RAY a răspuns (pentru Dragobeta):

Nici eu nu am stiut ca am pana anul trecut la 33 de ani,daca te intrerupe des,se plictiseste repede,uita lucrurile oriunde, nu e atenta deloc, e impulsiva, poate avea si stari bipolare, adhd acopera si dislexia, dar nu e autism

| Dragobeta a răspuns (pentru RAY):

Tipa e normala, greseste la tastatura dar e asa mai comoda. Cred ca are mai multa rabdare decat mine.

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur, iti poti face cont pe unul din site-urile profesionale:
www.freelancer.com
www.upwork.com
si acolo iti faci cont, pui certificarile si diplomele care atesta in ce esti expert, scrii cate ceva despre experinta ta pe unde ai lucrat si mai pui acolo un tarif orar, ca sa fi contactat de cei care doresc sa-ti dea de lucru.
Ambele fiind site-uri internationale, poti sa lucrezi lejer de acasa, in timpul tau liber, cand doarme copilul sau noaptea cand ai tu chef.
Evidnet ca ti se va da un termen, dar sunt convisna ca sti singura sa-ti planifici timpul, ca sa dai lucrarea gata pana la termenul scadent.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce simplu ar fi.
am fi toti bogati.

| Dragobeta a răspuns:

Ai matrita? Degeaba, tot falsi vor fi.

| samiZiciPompier a răspuns:

Iti gasesti un job cu program aglomerat si vei putea sa muncesti in weekend si in afara programului de acasa happy

| tisulyna1 explică (pentru samiZiciPompier):

Nu pot sa îmi găsesc un job aglomerat cu un bebe de 4 luni

| CalinaXandra a răspuns:

Da, produsele astea ce le faci reclama multă pe Facebook și găsești câte un fraier/a sa ți le cumpere. Tu minți omul și îl asiguri ca sunt cele mai bune și ca le-ai testat tu pe toate. Comanzi produsul cu 20 lei și îl vinzi cu 85. Succes

| doctorandus a răspuns (pentru CalinaXandra):

Ce n-ai inteles de la dropshipping: aia care vand kituri de dropshipping fac multi bani. Aia care chiar fac dropshipping: nu prea, pentru ca nu prea mai renteaza.

| CalinaXandra a răspuns (pentru doctorandus):

Nu e vorba de dropshipping aici dar sa o lăsăm pe doamna sa ceara mai multe info dacă e curioasa o lămuresc cu mare placere, cu nume și prenume. Nu fac eu chestia asta ca pentru mine nu merita bătaia de cap pentru 300 lei în plus pe luna rugandu-te de toată lumea sa îți cumpere produse. Dar poate doamna are noroc și face dublu, triplu.

| tisulyna1 explică:

Am un bebe de 4 luni și e puțin cam greu sa ne descurcam cu banii

| RAY a răspuns (pentru tisulyna1):

Ce studii ai? Experiența?

| AncaDorina1993 a răspuns:

Daca te tentează sa intri într-un business online, atunci sunt persoana potrivită care sa te inspire in acest lung demers.
De acasă, o fac și eu. O dezvolt la 0, un pic greu început pentru că trebuie să învăț din mers. Fără a investi în traininguri care costă bani. Mă folosesc doar de astea ale companiei care sunt gratuite.
Un mesaj cu email tău m-ar ajuta. Daca te tentează și vrei mai multe detalii

| poppyxz a răspuns:

Apuca-te de twitch