| iulls a întrebat:

Vă rog să-mi recomandați din experiența dvs. câteva siteuri din care pot face bani de acasă fără să investesc bani. Și câteva informații despre ele, vă rog!

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci? ca banii nu vin asa gratis

| Dismally a răspuns:

Nu exista astfel de site-uri. Poti sa castigi bani de acasa doar daca investesti sau daca esti bun intr-un domeniu.

| Pandhoraa a răspuns:

Poti completa chestionare online, primesti dupa acumularea unui numar de puncte vouchere
https://www.exprim.ro/
mai poti lucra ca operator interviu asistat de calculator, tot de acasa
https://www.mercury.ro/......ator-cati/
pentru ambele nu investesti bani dar investesti timp
ultimul e un job real cu contract de munca in functie de numarul de ore pe care le poti aloca
bafta! :)

| Guti14Haz a răspuns:

Din cate stiu, este o aplicatie pe telefon numita "Big Time". Te joci ce jocuri au ei pe acolo si faci bani.

| Georgian_Daniel_Feraru_1997 a răspuns:

YouTube te ajuta in astfel de situatii...Incarca diverse clipuri care sunt facute de tine, tutoriale jocuri, clipuri din real life cu tot felul de faze si in care sa faci vizualizari, fa-ti channel-ul cunoscut si aia este...Eu am un clip pe YouTube cu aparate si mi-a facut 5 euro pana acum, il am de vreo 8 luni si aproape 80k vizualizari. Daca vrei sa faci bani trebuie sa incarci multe si sa faci vizualizari deoarece iti da cativa centi la 1000 de vizualizari.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Georgian_Daniel_Feraru_1997):

Asta se poate numi ca faci bani? laughing

| Georgian_Daniel_Feraru_1997 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

De ce nu? Cum am spus, daca incarci multe clipuri si faci vizualizari, la 70 de euro ii poti scoate. Poate ca pana la 18 ani fac si eu 70 din clipul ala sa-i scot cand mi-o fi viata mai grea laughing, glumesc si nu stau eu dupa asta...dar totusi, cu 70 de euro ajunge de un plin la masina laughing.

| Oprea_Dumitru_1984 a răspuns:

Merge si Youtube...dar trebuie sa ai si alt venit ca altfel mori de foame pana faci ceva banuti.