| Kinus12 a întrebat:

Funda!
Un telefon între 1000-1200 lei.
Mă interesează mai mult telefonul cu cea mai bună cameră foto la acest preţ. Mulţumesc mult happy

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asus zenfone max, bateria tine 2 zile

Răspuns utilizator avertizat
| Kinus12 explică:

Eşti departe de subiect.Nu asta am cerut.Te rog reformulează răspunsul sau dacă nu ştii nu îmi trimite astfel de mesaje care nu au nici o legătură cu întrebarea mea.
Îţi mulţumesc big grin

| dimaxd a răspuns:

Cred că ar fi Doogge X5 Max Pro.
pe scurt.
Camera e de 8 MP, cea pentru selfie de 5 MP.
Android 6.
FingerPrint(Amprentă Digitală).
Baterie de 4000 de miliamperi.
Și multe altele.
La un preț de 370 de lei.

| Kinus12 explică (pentru dimaxd):

Greşeala mea era că am uitat să menţin în comentariu un lucru
Nu doresc telefoane no-name
În prezent am un Akai V55 cameră de 13 mp atunci l-am cumpărat cu vreo 570 lei
Ce cameră a avut? de gunoi
Branduri mici=calitate mică

| Salontanul a răspuns (pentru Kinus12):

Daca te iei dupa mici intamplari numai cumperi nici cand. Firma Akai No Name? Glumesti? Este firma japoneza din 1929 cand nici tatal tau nu se nascuse. S-a intamplat sa nu mearga bine al tau. Iar faptul ca a vut unul probleme nu inseamna ca este produs rau. Nimeni nu pune pe Youtube cand ii place ceva. Doar cand au probleme. Asus Zenfone este o scula buna. https://www.arenait.net/......orect.html