| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca piciorul meu drept este mai scurt sau s-a umflat. Parca il tin putin mai cald si o iau mereu in dreapta. Daca e umflat, ce i-as putea face? sunt ingrijorat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Nu te speria o mana nu are aceeasi lungime cu cealalta si la fel si la picioare. Unii oameni au dreptul mai mare altii stangul si asta se vede la mers. Daca vrei sa scapi de griji, du-te la un medic ortoped.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic si fa ti o radiografie, de unde stii tu ca e mai scurt? sau daca e scurt trebuie sa se vada o diferentă intre un picior si altul.

| Mayhem666 a răspuns:

Poti sa te duci la doctor pentru un control, nu strica niciodata sa mai consulti un doctor din cand in cand.