| anonim_4396 a întrebat:

Bună,alaltaieri mi au venit niste scurgeri maronii si m au tinut pana ieri.Am luat pastila de a 2 a zi luna trecuta si am avut sangerari dupa iar ciclul trebuia sa imi vina in 5..aceste scurgeri e posibil sa fie ciclul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

E posibil.

| RedNightmare a răspuns:

Ești un nesimțit frate, fata are nevoie de ajutor

| zilog a răspuns (pentru RedNightmare):

Nu am nici o problema cu fata respectiva
si imi cer iertare daca cumva am facut-o sa se simta prost
eu as dori sa imi apara un semn din ala +18
ca să fiu avertizat că urmează lucruri șocante.
chiar nu am nimic cu ea ci sugeram o mica modoficare la formular!