| eusebiu27 a întrebat:

Salutare TPU, o sa primesc raspuns la cererea pe care am facut-o pe reducerea perioadei de suspendare? Precizez ca am fost admis la testul de reducere a perioadei. Ofer funda

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa implinirea perioadei reduse te duci si soliciti restituirea permisului, dovedind ca ai sustinut si reusit la testul pentru reducere.

| norisorulpufos a răspuns:

Nu cred ca primesti
Daca ai trimis actele la politie atunci e ok

| eusebiu27 explică (pentru norisorulpufos):

Da am trimis toate actele necesare doar ca eram curios daca o sa fiu instiintat in privinta asta

| norisorulpufos a răspuns (pentru eusebiu27):

De ce nu suni?
Eu am sunat, mi-au confirmat că au primit actele.