| anonim_4396 a întrebat:

Puteti raspunde la intrebari, pe TPU si dupa ce au expirat putin? laughing
Am si eu cateva la care inca se mai poate raspunde cu toate ca par a fii "expirate" cu cateva minute, doar!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intrebarile de pe TPU nu expira. Daca nu sunt sterse atunci raman pe TPU pe o perioada nedefinita.

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Dupa ce pun intrebarile, se raspunde in interval de o zi, dupa sunt 'abandonate' - ar trebui sa vina ''in valuri'' raspunsuri - sau poate doar nu apar pe pagina principala si nu mai pot fii vizibile! Ms.