| Sollz a întrebat:

Nu inteleg de ce la unii li se raspunde la intrebari in cateva minute iar mie in cateva luni si nu pun intrebari de neraspuns, pun doar intrebari gen : cine imi poate face o clasificare a sporturilor de contact sau chestii de genul asta si nu primesc raspunsuri cu luniile...

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Am sa iti raspund punandu-ti o intrebare.
Tu poti sa raspunzi la o intrebare daca nu te pricepi? asa se intampla si in cazul intrebarilor tale.
Am sa intru sa vad despre ce este vorba.
O seara bunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea gasesti pasionati de sport intreband pe un site, unde principala activitate este statul pe scaun, sansele de a raspunde cineva sunt infime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primesti raspuns atunci cand intrebarea este vazuta de un user care stie ce sa iti raspunda; nu exista un timp obligatoriu pentru a se primi un raspuns.Probabil ca postarea in cauza nu a fost vazuta de cineva competent in a-ti raspunde.O seara buna.

| IAmTheLegendary a răspuns:

Salut! Poate unii nu stiu subiectul pe care l-ai dat, sau la care nu se pricep

| Maioru a răspuns:

Sunt intrebari "atragatoare" si unele "neatragatoare".Eu sunt sincer cu tine si-ti spun ca nu ma bag la o intrebare daca nu stiu raspunsul, nu alerg dupa puncte, dupa campionul zilei sau al noptii, experti de tot felul care nu fac altceva decat sa adune puncte si nu sa ajute cu raspunsuri concrete.Aici gasesc vina abministratorilor acestui sita pentru ca puncteaza raspunsuri evazive, care nu ajuta cu nimic, raspund doar ca sa fie printre primii si sa primeasca puncte.Eu pe acestia i-as depuncta si nu i-as puncta dar asta este politica site-ului si nu avem ce face. Poate unora li se par intrebarile grele, poate au raspuns deja 4-5 insi si nu mai pot lua puncte atunci nu raspund.Sunt multe situatii.Eu am raspuns la nenumarate intrebari si am inaintat pana la locul 4 si dupa ce am mai raspuns la vreo 7-8 intrebari mi-a aparut"esti pe locul 9"? Deci in loc sa urc am coborat dar mergem inainte.O zi buna!