| Adyy5 a întrebat:

De ce nu mai pot raspunde la intrebari? Cand apas "raspunde" ma baga pe o alta versiune a site-ului unde scrie "Formularul a expirat, te rugam sa incerci din nou".Am netul bunicel si nu sunt utilizatori care ma ignora.Ce poate fi?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Este o eroare, se mai intampla.Da un refresh si incearca mai tarziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu numai tie, ci si mie si altora, am reportat problema celor din staff, si sper sa gaseasca o rezolvare happy, seara buna!