| LissLiss a întrebat:

Ati folosit sampon de la Gerovital Anticadere? A functionat? Multumesc!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Impotriva caderii parului iti recomand sa incerci asta:
o lingura de gaz, o lingura rom, o sticluta de vitamina A(uleioasa), un galbenus de ou.Amesteci bine, aplici pe parul spalat, incepand de la radacina spre varfuri.Lasi timp de o 1/2 ora, clatind apoi foarte bine parul.
Tratamentul se poate face la 2 saptamani.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut o perioada in jur de un an sau unu jumate in care doar pe el il foloseam. Nu pot sa ma pronunt. Acum ca nu-l mai folosesc nu-mi mai cade asa rau parul. Inainte din scaun negru aveam scaun blond. Nu stiu daca e de vina samponul sau stresul dar ma rog, acum fiecare cu ce ii prieste. In prezent folosesc un sampon bland de la Yves rocher si sunt foarte multumita de el. happy

| Larisa94 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum se numeste samponul de la Yves rocher? :d

| anonim_4396 a răspuns (pentru Larisa94):

Http://www.yves-rocher.ro/......t_id=35966 cmSrc=Search si pentru ca eu sunt si blonda ii da niste radiatii superbe si ii indulceste nuanta, ca si cand m-as fi vopsit iar (Eu fiind nevopsita de un an ). Exista si varianta satena dar fratele meu a incercat-o avand parul blond inchis-saten ceva pe acolo si nu i-a facut nimic si mamei fiind bruneta vopsita i-a dat radiatii mov, ma binecuvantat dupa asta :)).

| Queeen a răspuns:

Buna happy Eu ma spal cu acest sampon in prezent si mi se pare ca functioneaza. plus ca mi-a mai crescut parul..este bun si pentru crestere, eu mai mult pentru asta il folosesc happy

| Larisa94 a răspuns:

Abia am luat si eu. Sincer, mie mi se pare ca imi cade mai tare. L-am folosit doar de doua ori, dar ma gandeam ca macar va fi la fel la inceput, nu ca o sa cada mai rau. Acum cred ca depinde si de fiecare. Am auzit ca la multe persoane a functionat, dar trebuie sa il folosesti mereu pentru ca incepe iar sa cada dupa ce te opresti.