| anonim_4396 a întrebat:

Pot cumpara ser si sampon gerovital anticadere din supermarketuri? Si cat costa

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-s bune. Majoritatea oamenilor care se plangeau ca le cade parul cand i-am intrebat mi-au spus ca se spala cu gerovital anti-cadere. L-am avut si eu si nu intelegeam care e problema.laughing

Pretul samponului ar trebui sa fie in jur de 16-18 lei si serul in jur de 18-20.

Dar mai bine esti mai atent la ce provoaca aceasta cadere a parului.De exemplu acum e perioada in care majoritatii le cade mai mult par si niste suplimente sunt bine venite. Daca vrei sa te indrepti catre o gama eu ti-as recomanda Revalid, gasesti in farmacie. Am folosit fiolele lor si dintr-o data m-am trezit cu fire noi de par, antene peste antene. laughing

| PeFuga a răspuns:

Eu recomand aceasta gama!
Am folosit samponul anticadere de la gerovital de multe ori cand imi cadea parul foarte tare. M-a ajutat, a stopat caderea si a facut parul sa creasca mai repede. samponul mi l-am cumparat ultima data din Billa si a costat 15 lei. Serul nu l-am folosit decat foarte rar pentru ca mi-era lene sa il masez pe scalp, dar o prietena a folosit si a spus ca e si acesta foarte bun.

| antoniaidk a răspuns:

Maxim 20 de lei