| Emanuel_Nicolaiciuc_ a întrebat:

Salut,zilele trecute am făcut pietre la rinichi și nu mai pot ejacula care ar fi cauza?
Piatră aproape a intrat în vezica

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Florian80 a răspuns:

Am.fost exact in aceiasi situatie cu tine dar pe. mine tocmai. ejacularea mi-a scos piatra afara.

| CLaludiu1234 a răspuns:

Pa bea cat mai multa apa, chiar si 3 litri pe zi sau mai mult,mananca afine,sau bea ceai de afine sau de macese, sunt foarte bune ambele ceaiuri, pentru ca urinezi mult dupa acele ceaiuri, dar cel mai bine mergi la un medic specialist, el știe cel mai bine cât de avansate sunt pietrele la rinichi, și dacă trebuie sa te operezi