| LaviniuA a întrebat:

Dragi utilizatori, astazi implinesc 2 anisori pe TPU.
Sper ca v-ati revenit dupa 1 mai muncitoresc laughing
Va urez tuturor LMA precum si acestui site!

Serviti niste tort big grin
https://ibb.co/gzZDmPv

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

La multi ani! iti doresc sa ai multi ani de aici inainte pe acest site minunat fara incidente; dar sa dispara de pe TPU anumiti useri: trollii, 'jasminele'...in rest toata 'lumea buna' sa ramana
sunt oameni faini aici destui, pacat ca sunt eclipsati de niste 'rebuturi'!

ps: tortul trebuia sa fie facut de tinewinking

| Simpatic a răspuns (pentru Simpatic):

Multumesc pentru funda pe care mi-ai dat-o pe topicul tau aniversar, nu am mai intrat aici de cateva zilewinking

| LaviniuA explică (pentru Simpatic):

Npc dar vezi ca strangi absente. vorbeste sa ti le motiveze laughing

| Simpatic a răspuns (pentru LaviniuA):

Da? ok multumesc atunci!

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Zau ca dupa cei 2 ani ai tai pe TPU, nu mi-am dat seama inca din intrebarile tale "hermafrodite" daca esti un el sau o ea?
esti Dr Jekyll sau Mr Hyde?
lamureste-ma si pe mine ca sa nu mor cum sunt, adica in necunostinta de cauzawinking

| LaviniuA explică (pentru Simpatic):

Si el si ea, dar in 2 persoane diferite happy

| Simpatic a răspuns (pentru LaviniuA):

Deci folositi contul la comun? happy
sa inteleg ca am ajuns la nivelul la care pot percepe lucruri de la distanta prin telepatie, pai de asta obtin 1000 de calificative lunar si 'haterii' mei 10%winking
ma bucur ca m-am nascut cu abilitati paranormalelaughing

| Lidia09 a răspuns:

Felicitări! happy

| LaviniuA explică (pentru Lidia09):

Felicitari domnisoara! Apropo sunteti model? happy Rrrrr.

| Lidia09 a răspuns (pentru LaviniuA):

Ha-ha. Nu, nu sunt modelhee hee

| Simpatic a răspuns (pentru LaviniuA):

Ce aveti toti cu avatarul fetei?
eu nu primesc complimente pentru avatarul meu, probabil va sperie joker, dar si Harley Quinn?winking