| CoSmA606 a întrebat:

Cine imi poate spune aprinderea si reglajul aprinderii la BMW 518 seria 5 din 1979 benzina? Vreau multe informatii. FUNDA!

2 răspunsuri:
| Daniel_Baceanu_1996 a răspuns:

Decat sa umblii la aprindere de unul singur te sfatuiesc sa mergi la service ca asa a facut si unchiul meu la 518 si nu prea i-a iesitlaughing

| CoSmA606 explică (pentru Daniel_Baceanu_1996):

Am un bmw 518 seria 5 si nu pornea si dadea rateuri prima data am crezut ca problema era din delcou dar dupa am schimbat bujiile si a luat-o la sfert si nu a mai dat rateuri. Oricum mersi pentru raspuns.