| WhatheWow a întrebat:

Oare cel care a descoperit laptele s-o fi uitat la vaca si o fi spus : am sa storc chestiile alea ce se balangane si o sa beau indiferent ce iasa din ele?!

Răspuns Câştigător
| YONTU a răspuns:

laughing))))))))))))))=rolling on the floor))))))))) Haha! Pai nu stiu cum; creca intai a fost laptele praf si dupa aia cel proaspat! Si stii cum? Au aruncat vaca din avion si lau facut praf si apoi altu crecva o zis: ba ia sa amestec praful asta cu apa! Si cand lo amestecat si-o zis in minte: Ba ia sa caut si sursa si sa-mi mai fac o baoutura din asta! laughing)laughinglaughingTe-ai prins?
Funda?

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ce imaginație ai, mă!

| AikkoxD a răspuns:

Se mira de ce vaca are 4 şi el doar una. Şi de ce era de 3 ori mai mare ca a lui. Trăgea de ele să vadă dacă sunt false.

| Wøodenpints a răspuns:

Îţi dai sema la câte animale a mai încercat asta, nu? Chiar şi la masculi.

| WhatheWow explică (pentru Wøodenpints):

Da, mai sint si unii care au incercat laptele de tap si-au crezut ca-i lapte condensat!

| Wøodenpints a răspuns (pentru WhatheWow):

Până şi-au dat seama că femeia e animalul pe care trebuie să-l mulgă cel mai des.

| WhatheWow explică (pentru Wøodenpints):

Cei care au ce!

| Wøodenpints a răspuns (pentru WhatheWow):

Eu am şi mă doare-n băţ.

| iKeel a răspuns:

Eu beau suc Prigat. Oare din ce e făcut?

| WhatheWow explică (pentru iKeel):

Nici intr-un caz din lape de vaca!

| iKeel a răspuns (pentru WhatheWow):

Poate lapte de câine?

| WhatheWow explică (pentru iKeel):

Ma, nu stiu ce sa zic; ar fi trebuit sa fie din fructe insa cu ce-l fac astia. dracu mai stie!

| ᶅᵒᴥᵒPedobeărᵒᴥᵒᶅXD a răspuns:

Ce iasa sau ce iese?

| WhatheWow explică (pentru ᶅᵒᴥᵒPedobeărᵒᴥᵒᶅXD):

Ai un 10 la Gramatica!

| WhatheWow explică (pentru ᶅᵒᴥᵒPedobeărᵒᴥᵒᶅXD):

Am sa rid si eu mai tirziu ca acum sint la o inmormintare...te las ca a venit popa; pa!