| Florentina9210 a întrebat:

Cand omul a descoperit ca vaca da lapte, oare ce cauta el de fapt?

32 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate sperma

| Liviu a răspuns:

Sa fac putin pe rautaciosu big grin deci barbatu a vazut vaca (s-a gandit la pozitie, si de acolo poate i-a venit si termenu de capra,(pozitia)ca na, nu poti compara o femeie cu o vaca) Iar femeia, cand a vazut 4 din astea cand ea stie doar de una, aolo, parca a ajuns in rai laughing

| Kaℓi a răspuns:

Omul a observat ca vitelul sugea de acolo si parea fericit si satul, dupa.

| Florentina9210 explică (pentru Kaℓi):

Uite in sfarsit cineva care mi-a dat un raspuns bun.

| RAY a răspuns:

Dar ce doar lapte de vaca consumam? omul s-a adaptat peste tot, in unele parti bem lapte de camila, presupun ca ti-a dat seama ca acele animale dau lapte in cantitati mari si apoi si ei au baut, de ce omul a folosit ouale de la gaini? sau alte pasari? pentru ca avem nerocortexul dezvoltat, suntem curiosi, avem imaginatie, si alte animale consuma oua dar noi am gasit alte modalitati ba chiar am inceput sa crestem animale ceea ce nu a facut-o nici o specie

| Violleta2022 a răspuns:

Cauta de mancare!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dupa ce au observat ca mamiferele dau lapte, pentru a-si hrani puii, au prins ideea ca laptele este hranitor.
Dar intrebarea este alta. Oare cum s-au prins care lapte este consumabil big grin

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Imi place cum ai pus problema, desteptaciune suprema! big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Imi place sa privesc totul altfelwinking

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Stiu. Tu ai acel ceva pe care nu l-am mai gasit la niciun baiat pana acum.
Am o stare naspa din cauza idioatei aleia. La cate mi-a zis in mesaj, daca ii dau doua palme, o cauta maica sa 3 zile si nu o gaseste!

| Kaℓi a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu era greu sa observe. Mamifer era si omul, cel la care se refera intrebarea, si e foarte probabil ca si mama sa sa fi fost mamifer, deci poate avea niste reminiscente din perioada de bebelus alaptat.
Oare care lapte nu e consumabil? cred ca e doar chestiune de gust, nu poate fi toxic ceva ce creste un pui. Asa ca omul, care cauta ceva intre picioarele vacii cand a dat de Eldorado, o fi testat si laptele caprei, oii, camilei, iepei, ornitorincesei, pana a gasit ca gustul optim e cel al laptelui de vaca.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu va mai jigniti happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru Kaℓi):

La ornitorinci ma cam idoiesc laughing

| RAY a răspuns (pentru Kaℓi):

Curiozitatea,omul a fiert urina ca a crezut ca iasa aur dar a iesit fosfor

| Idkidk a răspuns (pentru DoarBogdan):

:) Ea a început totul. Dar daţi vina pe mine, duhh, e pricepută la minciuni, are 23 de ani de experienţă. Iar Bogdănel o crede şi o apără, iar nevinovata ( eu ) are un astfel de avocat:http://imgur.com/ShqAHxb

| raMLesS a răspuns:

Vroia să pună copită la miliopă, să mulgă triliopa, o să ajungă la coada vaciii, laa vacăă să pună copită, să taie copitele la vacăă laughing))
La coada tauurului laughing).

| Florentina9210 explică (pentru raMLesS):

Voia* ''inferiorule!
Belea mai esti! Ce am facut de m-am pricopsit cu tine pe cap, nu stiu...

| raMLesS a răspuns (pentru Florentina9210):

Scrie-mi număru' pe un şervețel, să mă pot sufla în el laughing))

| Florentina9210 explică (pentru raMLesS):

Asa mai nou se cere numarul de telefon? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Mai noul asta e mai vechi decat existenta mea si a ta!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Ei na!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Iar tachinari?smug

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Azi n-am chef. Lasa-ma!

| grab a răspuns:

Intrebarea ta imi aduce aminte de o carticica "Daphnis şi Chloe" in care protagonistii invata de la berbecii care calaresc oile ca si ei trebuie sa faca sex cumva pana la urma si reusesc. happy

ce a cautat omu la vaca de a ajuns sa dea de lapte?! daca o luam ad literam pe varianta perversa am putea emite concluzia ca femeia a descoperit prima tata vacii nu barbatul. dar nu cred ca asta a fost intentia intrebarii tale laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot fi multe variante...happy

| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

Si anume?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu pot spune big grin

Răspuns utilizator avertizat
| ABCD122 a răspuns:

Un al cincilea picior happy

| Florentina9210 explică (pentru ABCD122):

Poate fi o posibilitate.

| TheWomanCat a răspuns:

Probabil a confundat vaca cu femeea lui.De aceea cauta sub picioare cand a fost stropit de lapte.Saracul om...Ma intreb ce a crezut ca este laptele cand i-a stropit fata prima oara? Ceva de rau augur de la sotie? Nu vom sti vreodata laughing