| BluLăvzIu a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Daca atunci cand ma loghez o fata mi-a dat din greseala am uitat parola. A scris id meu de mess si a dat acolo ""schimba"" sau ceva de genul.Au zis cei de la site ca imi trimite un mail pentru a schimba parola si daca vreau sa o schimb sa urmez instructiunile. Eu am iesit si dupa aia m-am logat.Nu o sa mi se schimbe parola nu-i asa? Funda cel mai rapid.

1 răspuns:
| TPU.ro a răspuns:

Daca nu ai intrat pe link-ul respectiv si nu ai urmat instructiunile de acolo ca sa iti schimbi parola, aceasta a ramas la fel.

Alexandra - TPU