| Jazzooohs a întrebat:

Heiii TPU. Cand am vrut sa ma loghez pe facebook, din greseala am scris in campul dedicat adresei de mail si parola (am uitat sa dau tab), si a ramas acolo. Exista posibilitatea sa elimin ceea ce am scris acolo, de la sugestii? (stiti ca atunci cand dai dublu click pe campul ala iti arata toate adresele de mail cu care te-ai logat). Mno, eu nu vreau sa mai apara acolo... Sper ca ati inteles la ce ma refer.

2 răspunsuri:
| StefanKogut a răspuns:

Curata cache-ul browserului, depinde in ce browser ai facut asta. Sa stii ca acele informatii sunt disponibile pe deviceul tau nu pe net, adica eu daca accesez pagina aia, nu-ti vad datele tale de autocomplete. In general e o idee buna sa setezi browserul sa nu mai foloseasca functia de auto complete, nu e foarte eficienta, iar oricine iti acceseaza compul pe userul tau are acces la aceste date.

| Crin51 a răspuns:

Dai un singur click pe camp apoi apesi sageata in jos... o sa iti apara adresele, iar cand esti pe adresa pe care vrei sa o stergi apesi tasta Del
Functioneaza 100%
O seara frumoasa!