| DeeDee28 a întrebat:

Am nevoie de ajutor...cine stie cum se schimba parola la mess? O stie si altcineva si vreau sa o schimb. Va rog sa imi ziceti mai detaliat. Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| DianaAndra1 a răspuns:

Intrii la Messenger, in lista ta, sus in stanga, dai My account info, intrii in contul tau si ai acolo optiunile.La sign in and Security, prima optiune e Change my password.Clic acolo. In primul rand dai fosta ta parola iar in urmatoarele doua dai noua parola.(Al doilea rand e pentru a confirma parola noua.)
Succes! happy

2 răspunsuri:
| Symona a răspuns:

Deci. dai la "Account info" si ai acolo "reset your password" mai jos...

| *Lyttle.me* a răspuns:

Intra pe www.yahoo.com apoi vezi ca scrie in dreapta sus asa Sign in apoi New here? Sign Up si asa mai departe. Apasa pe sign in. Pune-ti id-ul sub Yahoo! ID si parola sub Password si dai sign in jos. Bun ai intrat. Apoi scrie in dreapta sus acolo Hi, (numele tau) si asa mai departe. Apasa pe numele tau acolo si apasa pe Account info. Baga-ti inca o data parola si dai sign in. Bun apoi este asa o lista si unde scrie Change your password apesi. Unde scrie enter your current password iti pui parola ta care o ai si zici ca o stie si altcineva, mai jos unde scrie choose a new password pui o parola noua care o vrei tu si mai jos la confirm your new password scrii inca o data parola noua si dai Save si astepti. Si. atat:D