| Anananaa629100101 a întrebat:

Bună, știe cineva locuri unde poti face camping și sa pescuiești fără taxa? Pana in 300 km de București, mulțumesc!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

In romanica: campare + pescuit moca = zero

| dullcat a răspuns:

Buna.Persoanele care cunosc astfel de locuri nu prea le dezvaluie, deoarece cand se afla, vin toti ghiolbanii si nu mai ramane nimic de pescuit, ca doar profitul e important, plus ca deranjeaza prin muzica si alte obiceiuri.

| liviuh a răspuns (pentru dullcat):

Foarte adevarat spui. Din pacate natura nu (mai) e respectata, se arunca gunoaie in loc ca ele sa fie stranse si duse la cosul de gunoi.

| dullcat a răspuns (pentru liviuh):

Absolut, dar mai sunt si alti factori implicati.Chiar si daca ar fi duse la cosul de gunoi, majoritatea au un design execrabil. Uita-te doar la scrumierele atasate, sub forma de tavita, pe langa pubela clinidrica propriu zisa.Pai alea la prima rafala mai puternica se imprastie toate prin spatiul verde.E valabil si pentru majoritatea cosurilor de gunoi cu guri deschise, in loc sa fie acoperite.