| Aless_Alessandro_1994 a întrebat:

Sall...am un iphon codat pe Orange franta, daca e codat pe Orange merge si cartela de romanai?

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

NU va merge!
Iti recomand http://softgsm.ro/......ge-iphone/ sau sa mergi la un service apropiat Orange ca, cred ca este gratuit.

| alextotal a răspuns:

Salut. Nu, nu merge deoarece e blocat in franta si merge doar pe reteaua aceia. Decodarea costa in jur de 400 ron.

| Aless_Alessandro_1994 explică (pentru alextotal):

Da,da mi-a zis cineva ca daca e codat in franta pe Orange ca merge si in Romania tot pe Orange?