| iSaidNo a întrebat:

Heii.
Am nevoie de ajutor.Recent mi-am schimbat windows-ul,dar acum, cand vreau sa pun pozele din aparat sau de pe telefon in pc nu merge.Adica,conectez cablul si nimic.Stiu ca atunci cand dau pe "my computer" ar trebui sa-mi apara folderul de poze,dar nu apare nicaieri.
Funda pentru cel mai bun si explicit raspuns care ma poate ajuta happy
P.S:Scuzati categoria, dar e cea mai vizitata.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-ai spus esentialul: ce Windows si ce telefon ai? Oricum ia de pe net si instaleaza:
.net framework, Adobe Flash Player si
Java.

| iSaidNo explică (pentru Salontanul):

Da,m-am grabit rolling on the floor

| Salontanul a răspuns (pentru iSaidNo):

Ok. Inceraca cum ti-am spus si mai da-ne de veste.