| EclipseXXX a întrebat:

Buna tuturor eu sunt noua si am intrebari daca puteti raspunde cind niste copii au intrebat de siteuri in care iti scrii numele si eu le fac dar nu inteleg modul de scriere imi puteti arata cum sunt ele ca sa stiu? Va rog

Funda?

Răspuns Câştigător
| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Buna. unt semne le gasesti pe net le copiezi si le lipesti la editarea numelui. Uite unul dintre site-uri : http://blog.dito.ro/articole/caractere-pentru-numele-hi5/

2 răspunsuri:
| EclipseXXX explică:

Va rog sa raspundeti cind veti vedea.

| EclipseXXX explică:

Pai este si asta bun dar cind pui o imagine si vrei sa scrii pe ea ceava eu nu inteleg tot scrisul e mult si vreau sa aflu dar si al tau e bun.