| alexmarius79 a întrebat:

Stie cineva siteuri in care mi se poate raspunde la intrebari despre relatii?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe tine ce te interesează mai exact?
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Incearca sa intri in vorba cu moderatorii acestui site http://www.perfecte.ro/love-sex

| SweetMinion a răspuns:

Si pe TPU poti sa pui astfel de intrebari, doar sa alegi categoria potrivita.

| Quassaar a răspuns:

Nu stiu daca ți-ai dat seama dar chiar ești conectat la un asemenea site. Pune întrebarea si o parte din noi vom încerca să-ți raspundem. Bafta!

| elevulcuprobleme a răspuns:

TPU este un site potrivit, dar ai grija sa alegi categoria potrivita.

| alexmarius79 explică:

Ma intereseaza doar numele siteurilor sau blogurilor din acest domeniu, atat