| SkittlesS a întrebat:

Nu inteleg de ce nu mi se raspunde la intrebari...sad
uitati'va la intrebarile anterioara si raspundeti daca puteti va rog
sunt disperata!

Răspuns Câştigător
| ImHereForYou a răspuns:

Am sa raspund eu

1 răspuns:
| MMihai a răspuns:

Am vrut să îți răspund eu, la aceasta întrebare, dar în timp ce scriam, mi-a căzut, pentru multe ore Internetul. Voiam să îți spun că nu ascult radio Zu (mzet), nici o dată. Dacă îmi merge bine Internetul, deschid Antena 3 sau Realitatea Tv, și bag în bară postul și este ca un radio. Nu m-a pasionat nimic, privind insula Malta. Deci trebuia eu, să folosesc un motor de căutare și să caut nu mai știu ce voiai tu despre insula aia. dar asta puteai să o faci și tu singură sau singur, că nu am idee dacă ești băiat sau fată. Oamenii îți răspund la întrebări, dacă cunosc răspunsurile, și dacă vor să - ți răspundă, răspunsul la diverse întrebări, nefiind o obligație. Nu inteleg de ce nu mi se raspunde la intrebari... pentru că nu ai accesat o bază de date, unde răspunsul aparține unui calculator, aici in spatele fiecărui răspuns este un alt om, care nu este obligat să îți răspundă la nici o întrebare!