| Justasimplequestion a întrebat:

A castigat cineva vreodata ceva pe internet gratis cum ar fi telefon tableta laptop?

7 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Sa fim serioși, cine da așa ceva pe gratis?
Chiar și la abonament, chiar daca îți dau telefon gratis, ți-l dau după ce te-au făcut de bani, niciodată înainte.

| StoicAnalysis a răspuns:

Nicaieri in lumea asta nu ai sa gasesti lucruri gratis. Intr-o forma sau alta mereu platesti ceea ce primesti. Ca sa castigi la loto trebuie sa dai bani pentru bilet, ca sa castigi o tableta sau un produs, trebuie sa cumperi produsele la care se face campania respectiva, pana si give-away-urile de la youtuberi nu sunt gratis. Tu platesti un abonament de internet pentru a te uita la videoclipurile lor

| ioana748 a răspuns:

Nu exista asa cevahappy

| Dragobeta a răspuns:

Nimeni. Alea sunt inselatorii. Chiar daca vezi pe cineva ca scrie "Multumesc, am castigat", alea sunt tot conturi de ale fraudatorilor.

| Mihai0101 a răspuns:

Am castigat de pe eMag un voucher de 200lei era un concurs la care participasem.

| Mihai0101 a răspuns (pentru Mihai0101):

Daca ti-a aparut o pagina cu ai castigat un iphone sau tel sunt tepe in general te prostesc sa trimiti bani sa-ti poata trimite telefonul doar tepe

| Mihai0101 a răspuns (pentru Mihai0101):

Sunt si concursuri pe bune organizate de firme de brand dar trebuie sa participi si sa fi extrem de norocos ca sa castigi nu toate sunt tepe infine