| PoeTuL05 a întrebat:

Cine este din pitesti si doreste sa alerge cu mine. Vorbim la idul gabyz0r05.Nu sunt chiar incepator.Caut partener de alergat, ca singur m-am plictisit de 2 lunibig grin.

4 răspunsuri:
| PoeTuL05 explică:

Nu sunt grastongue.Alerg doar pentru intretinere.Am 72kg 1.86m 17 anitongue

| onlym3 a răspuns:

Si a avut vreun efect? faptul ca ai alergat de 2 luni? ai dat cv jos sau doar a crescut pofta de bere si atatlaughing

| elenush17 a răspuns:

Cauti partener sau partenera? Sau nu conteaza? Mult spor!

| PoeTuL05 explică (pentru elenush17):

Mi-e indiferent.Partener/partenera,doar sa se tina de treabalaughing