| PoeTuL05 a întrebat:

Este cineva din pitesti care alearga asa de placere? Caut partener/partenera de alergat care sa se tina de treaba.

5 răspunsuri:
| blackbird000 a răspuns:

Se pare ca suntem in aceeasi oala..si eu caut pe cineva numai ca din Bacauwinking..bafta!

| euAnne a răspuns:

Pe unde alergi in Pitesti?

| PoeTuL05 explică (pentru euAnne):

Gavana-trivale si trivale-gavana.happy

| euAnne a răspuns (pentru PoeTuL05):

Dar stii ca sunt foarte multi tantari pe trivale... as merge si eu la alergat (alergat pentru amatori), dar nu ma prea incanta trivale. Pe stadion ai fost? Te incanta?

| PoeTuL05 explică (pentru euAnne):

Nu vei avea timp sa vorbesti cu tantarii, pentru ca facem doar o pauza de cateva minute in trivale si atat.happybaga id gabyz0r05 daca doresti sa vorbim detalii.