| PussicatDolls a întrebat:

Si copiii pot face stop cardiac? sad
Sau doar adultii?! love struck

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AstralConfessor a răspuns:

Si copii, chiar si bebelusi.

| Michael54654654 a răspuns:

Daca ai facut accident vascular poti face.fiind copil

Dar asa fara niciun "eveniment"din senin, nu se poate.

FUNDA?

| BGDs a răspuns (pentru Michael54654654):

Ba se poate si fara niciun "eveniment". Se numeste aritmie cardiaca si e destul de frecventa. Nu are nicio legatura cu accidentul vascular

| Lummy a răspuns:

Toti oamnenii, logic.