| KevinAle a întrebat:

Dacă imi iau o țigară electronică (fără nicotină) trebuie să trag acel abur in piept?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Nu țigara are nicotină ci lichidul sau capsulele pe care le folosești. Poți să tragi fumul doar în gură, vaperii care folosesc lichide fără nicotină așa fac de obicei pentru că se simte aroma mult mai bine dacă plimbi puțin acel abur prin gură.

| KevinAle explică (pentru mastadont):

Mersi mult! ????

| KevinAle explică (pentru mastadont):

E tigara de unica folosinta, fructata

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De ce? E o lege ca-i obligatoriu?

| Lukasssz a răspuns:

De ce vrei sa iti strici sanatatea?