| yoSergiu a întrebat:

Cat costa o asigurare de sanatate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MsGringer a răspuns:

In cazul Eureko, pretul unei asigurari de sanatate este cuprins intre 18 si 125 de euro pe luna pentru cele individuale, respectiv intre 14-80 de euro pe luna pentru asigurarile de grup.
In cazul produselor Signal Iduna, ele sunt constituite pe mai multe planuri, in functie de numarul de specialitati la care clientul are acces, iar costul variaza de la 60 de lei pe luna pana la 200-300 de lei pe luna pentru investigatii si proceduri dintre cele mai sofisticate.

1 răspuns: