| Astasia810 a întrebat:

va rog vreau urgent un răspuns am o problema nu stiu cat de grava dar numai rezist m mananc foarte tare vaginul m ustura la urinare foarte tare am momente cand nu am nimic dar dupa urinare e dezastru, si mi-a ieșit un fel de basica în exteriorul vagonului și cu ceva sus pe ea ca și un puroi, numai rezist.tin sa mentionez ca nu am făcut sex de un an si imi este foarte frica sa merg la ginecologi și pe lângă sunt și în Italia și locuiesc doar cu tatăl meu alte persoane din familie nu am aproape, cu mama nu păstrez legătură și îmi e rușine să-i spun ce am n.stiu ca nu e bine dar mi e frica mare... sper sa nu fie nimic grav, v va rog astept un raspuns..va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Nnymphette1995 a răspuns:

Ce ai descris tu acolo poate sa fie si o infectie destul de grava, eu zic ca cel mai bine este sa mergi la ginecolog inainte sa se agraveze. O sa iti dea un tratament si iti va trece

| Nnymphette1995 a răspuns:

Ce ai descris acolo pare o infectie destul de grava si e nevoie neparata sa mergi la ginecolog pentru tratament inainte sa devina mai rau.

| Astasia810 explică (pentru Nnymphette1995):

Pana acum doua zile nu aveam nimic, ieri a început dintr o odată, fără ginecolog crying