| Girly97 a întrebat:

TPU! In curand o sa merg cu familia mea in Nova Scotia, Canada sa vizitam o prietena si este prima data cand plec din tara... Imi e frica de avion si s-ar putea sa am niste probleme cu orele... Ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DementialRoby a răspuns:

Nu-ti fie frica pentru ca n-ai de ce. big grin Si eu am calatorit cu avionul si nu am avut nici o problema. Daca chiar ai o problema cu zborul, stai linistit pe scaun cu, castile in urechi si asculta muzica sau joaca-te un joc pe telefon/tableta/psp, ce ai tu. happy Keep calm and fly. tongue

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa iti fie frica de avion? e unul dintre cele mai sigure mijloace de transport.

| Girly97 explică (pentru suntserios):

Nu mai asta ma ingrijoreaza, acolo unde merg sunt cu 6 ore in urma...

| suntserios a răspuns (pentru Girly97):

O sa te simti 2 zile mai obosit nimic grav