| candreealarisa a întrebat:

Buna!
Am o intrebare.
Cum as putea scapa de acnee repede?
Am fata plina de semne lasate de acnee si este foarte icomod sa stau cu ele pe fata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alexul99 a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana, incearca sa te duci la un dermatolog.
Si eu am aceeasi problema si am incercat tot ce este posibil, am tocat sute de lei pe problema asta si nimic.
De la un timp au inceput sa se rareasca, mai dispar, mai apar.
Cred ca vorba aia ca ` dupa o varsta o sa iti treaca singura` este adevarata laughing
Repet, depinde de la persoana la persoana, stiu unii care le-a trecut si cu cea mai ieftina crema cumparata de la farmacia de la colt.
Daca este atat de urgent sa scapi de ele fa-ti si niste analize la un cabinet dermatologic si asa dermatologul va sti exact bacteria pe care o ai acolo si o sa iti recomande ceva mai eficient.
Insa te avertizez ca o sa ramai cu o gaura in buzunar dupa asta laughing.
Mult succes.

2 răspunsuri:
| Claudia10girl a răspuns:

Eu am mers la un dermatolog foarte bun si mi-a vindecat tenul de acnee dupa ce am inceput sa folosesc tratamentul natural de la Vervory. Singurul doctor care a reusit sa imi vindece tenul cu acest tratament.